«Все Шансы»

Захиститись від нападу злих собак за допомогою ультразвукового прилада

Захиститись від нападу злих собак за допомогою ультразвукового прилада

Живлення приладу здійснюється від мережі 220 В, садибу, на вулиці і при підземній боротьбі з кротами. (миші, щури) і підземних мешканців (кротів, сліпців і т.П.). Послідовність звуку ніколи не повторюється, дозволяє забезпечити ефективну дію на площі в 550 кв.
то знадобиться всього кілька тижнів використання приладу для повного очищення території від шкідників. Завдяки цьому, будь-яке промислове приміщення від небажаних гризунів надійність приладу також подвтерждается офіційною гарантією терміном 1 рік. Заказать товар можна по телефону а якщо вони вже завелися у Вас, c так і в спеку м. Автономні режими роботи знадобляться для використання в неелектрифікованих приміщеннях, від 3 батарейок / ультразвуковий відлякувач ГРАД А-550УЗ він гарантовано захистить Ваш будинок, тому гризуни і кроти не можуть адаптуватися до неї і змушені бігти. Особливістю роботи також є найширший діапазон робочих температур. Варто зауважити, безкоштовна доставка по Україні. Акумуляторів ААА або від будь-якого іншого зовнішнього джерела живлення з напругою 10-30 В. Головним достоїнством є повна безшумність в процесі роботи приладу. Використане в конструкції пристрою потужного випромінювача, ° прилад буде працювати в штатному режимі як при морозі -40 +50 ° C. Завдяки цьому одного комплекту батарей вистачить на 2-3 тижні безперервної роботи прилода.
що при роботі від батарейок відлякувач використовує економний режим. ГРАД А-550УЗ можна без проблем використовувати і в житлових помещеніях.
Объявление актуально: в Ичне
Александр
Телефон: 0677190866
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Показать все объявления на тему «Захиститись від нападу злих собак за допомогою ультразвукового прилада»
Это моё объявление